Strona główna

Foto-Flesz to profesjonalny zakład fotograficzny z tradycją od 1988r. Przeżywając schyłek fotografii analogowej, śmiało wkroczyliśmy w erę cyfrową, znacznie poszerzając zakres i jakość oferowanych usług.

Wolne terminy 2017!

Zapraszamy wszystkie przyszłe Pary Młode, które chcą w wyjątkowy sposób uświetnić ten niepowtarzalny dzień.

Dysponujemy jeszcze wolnymi terminami na rok 2017!

Jakość

Ponieważ każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego zlecenia rozpatrujemy indywidualnie uwzględniając życzenia naszych Klientów. Najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja. Korzystamy z najnowszych i profesjonalnych rozwiązań technicznych, to też zamawiając u Nas możecie mieć Państwo pewność, że usługa jaką zlecicie zostanie wykonana na najwyższym poziomie i będzie odpowiadać waszym oczekiwaniom.

Oczekiwania

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom podczas plenerów wykazujemy się coraz to większą pomysłowością co do fotografii, ich charakteru, a także miejsca. Często jednak stawia się na klasyczne rozwiązania, a więc na zdjęcia wykonywane na łonie przyrody bądź w ruinach starych zamków. Takie fotografie posiadają swój szczególny urok, dlatego też jest to szansa posiadania wyjątkowej i niezapomnianej pamiątki ślubnej.

Oprócz tego, że można sesję ślubną wykonać w plenerze, doskonale wszystkim znane są zdjęcia studyjne. Dużym plusem jest to, że fotografia studyjna może zostać wykonana o każdej porze roku, pogoda nie odgrywa tutaj bowiem żadnej roli.

Co nas wyróżnia?

Mamy nadzieję, że przede wszystkim efekty naszej pracy – zdjęcia i filmy. Zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli reportażami – między innymi ślubnymi, ale także tymi dla firm i korporacji – obsługujemy spotkania firmowe, konferencje, warsztaty, wyjazdy integracyjne, gale, sympozja, pokazy mody i wiele innych wydarzeń.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji filmów i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy autorską metodę pracy z Klientami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań Klientów. Nasi fotografowie i operatorzy są podczas całego reportażu praktyczne niewidoczni, staramy się zrobić wszystko, abyście jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia, w miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów „reżyserowania” wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem.